Звіт

З 27.11 по 01.12.2017 р. у Бутівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов Тиждень, присвячений річниці Голодомору 1932-1933 рр. У рамках тижня класні керівники провели тематичні виховані години, було оформлено виставки «Роки голодомору» та «Голодомор – геноцид людства», проведено екскурсію до шкільного музею для учнів
5 класу «Пам’ятайте завжди» із запаленням свічки пам’яті. Також у
3 класі пройшов виховний захід «Хліб – це святе», під час якого діти знайомилися з тяжкою працею хліборобів, співали пісні про хліб, переглядати цікаві відео та презентації, розповідали вірші та запалили свічку пам’яті до річниці Голодомору 1932-1933 рр.

Також у рамках акції «16 днів проти насилля» у школі пройшли виховні години, тренінгові заняття «Торгівля людьми», конкурс малюнків, перегляд тематичних відео та презентацій.

1 грудня у школі традиційно пройшла акція «СНІДу – НІ!», під час якої учні, учителі та працівники школи сказали СНІДу «Ні», прикріпивши червону стрічку.