Люби і знай свій рідний край!

Саме під таким девізом пройшов Тиждень краєзнавства у
Бутівській ЗОШ І-ІІІ ст. в останній тиждень січня. Було проведено виховні години по класам з патріотичної тематики, велась підготовча робота до Зустрічі з випускниками та 50-річчя Бутівської ЗОШ, яке відмічатиметься
1 вересня 2018 року. Наші "джурівці" у рамках Доброї справи виготовили Дерево шкільного роду, провівши відповідну дослідницько-пошукову роботу та підготували побажання випускникам школи на паперових літаках, які діти початкових класів подарували учням-випускникам під час святкового концерту "Круиз "Снова в школу". У суботу школа радо відкрила двері для своїх випускників минулих літ та на шкільному авіалайнері здійснила круїз "Знову до школи" разом з педагогами, учнями та випускниками.

Дуже активно на цьому тижні працювала психолого-соціальна служба школи, яка провела наступні заходи: рейд-профілактика "Правила поводження під час ожеледиці" з учнями 1-11 класів, година спілкування "Булінг та конфлікти в нашому житті. Шляхи подолання конфліктів та булінгу в учнівському середовищу, правила взаєморозуміння та поваги один до одного" з учнями 9 класу, заняття з елементами тренінгу "Увага я конфлікт" з учнями 8 класу, призначене для розширення знань учнів про конфлікт, ефективні шляхи його подолання, формування в учнів почуття єдності колективу, сприяння взаєморозумінню в класі, а також профілактичний захід щодо попередження вживання наркотиків, алкоголю, тютюну та інших психотропних речовин серед учнів 6-7 класів.