В Партнерстві- Сила!

На території Новопсковської селищної ради, яка представляє Новопсковську об’єднану територіальну громаду відбувся круглий стіл за участі робочих груп від Чмирівської та Новопсковської ОТГ, які опікуються створенням ЦНАП для своїх громад. У засіданні круглого столу прийняли участь представники ПРООН , які фінансово підтримують створення ЦНАП.

Партнерські Угоди між ОТГ та ПРООН щодо підтримки місцевих органів самоврядування у період проведення децентралізації та реформування адміністративно-територіального устрою, через створення мережі ЦНАП були підписані в травні 2017 року .

Завдяки процесам децентралізації та об’єднанню територіальних громад , виконавчі комітети ОТГ отримали право надавати найбільш затребувані адміністративні та соціальні послуги безпосередньо на  місці, без черг, хабарів, тяганини і перешкод для обслуговування громадян.

Планується, що Центри працюватимуть за принципом "єдиного вікна", тобто прийом документів та видачу результатів обслуговування здійснюватимуть виключно адміністратори Центру.

Відповідальними імплементаторами проектів є громадські організації «Моя Новопсковщина» та «Чмирівський Світанок».

Присутні продемонстрували досягнення за період співпраці, важливість партнерства між владою та громадою при реалізації важливих для громади об’єктів.

Олена Рудіч, спеціаліст з розвитку громад Програми ООН оцінила діяльність партнерів та зорієнтувала щодо подальших дій.

Координатор Проекта Наталія Осипенко