Восьме скликання

22 грудня відбулось чергове засідання депутатів Чмирівської сільської ради, на якій були затверджені основоположні документи на наступний 2018 рік.

Це:

- Про сільський бюджет на 2018 рік.

- Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Чмирівської сільської об'єднаної територіальної громади на 2018-2025 роки.

- Про затвердження Стратегії соціально-економічного розвитку Чмирівської сільської об'єднаної теріторіальної громади на 2018-2025 роки.

- Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Чмирівської сільської ради на 2018 рік.

- Про затвердження Положення про сільський фонд охорони навколишнього середовища та місцевої екологічної програми.

- Про затвердження Програми зубопротезування пільгових категорій населення Чмирівської сільської ради на 2018 рік.

- Про затвердження Програми здійснення компенсаційних виплат за відшкодування пільг з оплати послуг зв'язку на 2018 рік.

- Про затвердження Програми здіснення компенсації за санаторно-курортне лікування пільгових категорій населення Чмирівської сільської ради на 2018 рік.

- Про делегування повноважень Старобільській районій раді щодо здійснення видатків на фінансування закладів охорони здоров'я.

- Про затвердження Програми підтримки обдарованої молоді Чмирівської ОТГ на 2018- 2020 роки.

- Про затвердження Програми оздоровлення і відпочику дітей Чмирівської ОТГ на 2018-2020 роки.

- Про затвердження Програми підтримки дітей сімей та молоді Чмирівської ОТГ, які опинились в складних життєвих обставиннах на 2018-2020 роки.