УВАГА КОНКУРС!

Дата: 04.05.2018 13:39

Виконавчий комітет Чмирівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- Адміністратор Центру надання адміністративних послуг Чмирівської сільської ради – 2 штатні одиниці.

-  вища освіта;

-  стаж роботи за фахом на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років, досконале володіння державною мовою та навичками роботи за комп’ютером.

Державний реєстратор  реєстрації речових прав на нерухоме майно Центру надання адміністративних послуг Чмирівської сільської ради – 1 штатна одиниця.
-  вища юридична освіта;

- Провідний  спеціаліст  відділу освіту, культури, молоді та спорту Чмирівської сільської ради– 1 штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги:
-  вища  освіта за професійною спрямованістю;

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
1.    Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органах  місцевого самоврядування  та проходження служби в органах  місцевого самоврядування;
2.    Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
3.    Дві фотокартки розміром 4x 6 см.;
4.    Копії документів про освіту;
5.    Копія документа, який посвідчує особу;
6.    Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності).
7.   Декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, передбаченою Законом України  «Про запобігання корупції»;
8.    Копія трудової книжки;
9.    Копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних)
            Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. За довідками звертатися :   с. Чмирівка вул.Запорізька,15, виконком сільської ради, тел. 97318

Останній термін подачі документів до 04.06.2018р. Конкурс відбудеться о 13:00 год. 05.06.2018р.