14 червня 2018 року 0 14-00 відбудеться чергова двадцять третя сесія Чмирівської сільської ради восьмого скликання.

Дата: 06.06.2018 13:38

Питання винесені на порядок денний:

1. Про внесення змін  до  сільського  бюджету  на 2018 рік.
  2. Про внесення змін до умов оплати праці сільського голови та заступників голови Чмирівської сільської ради на 2018 рік.
  3. Про встановлення ставок та пільг з земельного податку на території Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
  4. Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Чмирівської ОТГ у 2018-2019 навчальному році.
  5. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), яка передається у власність гр. України Токаревій Людмилі Михайлівні, для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), що розташована  за адресою с. Чмирівка вул.. Шкільна,45.
  6. Про надання дозволу виконавчому комітету Чмирівської сільської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування Чмирівської сільської лікарської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в с. Чмирівка вул.. Повітрянофлотська,205.
  7. Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Чмирівської сільської ради.
  8. Про припинити ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Запорізьке, вул. Лугова, буд.4.