Будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям вийшло на фінішну пряму

Майже місяць мешканці села Бутове та місцева дітвора затамовуючи подих спостерігають  за  будівництвом спортивного майданчика в с. Бутове навпроти школи.   До цього ця містина, розташована в центрі села,  пусткою стояла та постійно заростала бур’янами.

Будівництво здійснювалось відповідно до бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», на умовах співфінансування: 50 % коштів Чмирівської сільської  ради та 50 % коштів держави. Загальна вартість 1 млн. 497 тис. грн.

На майданчику передбачено будівництво такого  набору інфраструктурних елементів – футбольне поле зі штучним покриттям, з освітленням та трибунами.

Відкриття спортивного майданчику зі штучним покриттям сприятиме більшому залученню школярів та молоді села до занять футболом, покращенню тренувального процес футбольних команд, які представлятимуть Чмирівську  громаду у чемпіонатах з футболу.

Місцевій дітворі вже не терпиться дочекатися відкриття цього футбольного поля та поганяти м’яча на такому чудовому полі.