Припинення обслуговування карток

Повідомляю, що згідно заяви АТ “Державний ощадний банк України”, надається остання можливість (до 01 квітня 2022 року) використання платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, термін дії яких закінчився під час карантину (до 31.03.2021 року) (https://cutt.ly/DYVT7S9)

16:57 28.12.2021

Нові можливості для жінок Чмирівської громади

Чмирівська громада була відібрана для участі в проєкті «Розбудова демократичного, мирного та гендерно рівноправного суспільства в Україні», що спрямований на розширення можливостей та збільшення спроможності жінок брати участь у прийнятті рішень в процесах розбудови миру і безпеки. Проєкт реалізується Українським жіночим фондом та структурою ООН Жінки в Україні за фінансової підтримки Уряду Норвегії, розрахований на три роки.

11:09 22.12.2021

СБУ викрила учасницю зенітно-ракетного угруповання бойовиків, яка втікала з ОРДЛО за українською пенсією

Контррозвідка СБУ продовжує комплексні заходи щодо викриття бойовиків незаконних збройних формувань так званих «Л/ДНР». У Луганській області затримано колишню учасницю ворожого угруповання, причетного до бойових дій проти сил антитерористичної операції.

09:46 22.12.2021

Інформація про Програму Президента України – надання допомоги «єПідтримка» (виплати по 1000 грн)

Президентом України оголошено Програму підтримки легального бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян (далі – Програма).

09:57 08.12.2021