Бюджет на 2018 рік.

Дата створення: 08:01 29.12.2017

Запрошення до участі у конкурсі

Дата створення: 15:37 21.12.2017

Запрошення до участі у Конкурсі (Луганська область) - повторно

Головний документ ГРОМАДИ офіційно переданий для обговорення та затвердження

Дата створення: 16:32 20.12.2017

Протягом серпня- грудня 2017 року у рамках завдання «Розроблення стратегій місцевого соціально-економічного розвитку, планів організаційного розвитку органів управління, а також надання навчально-консультаційного  супроводу процесу планування організаційного розвитку в 7 об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) Луганської та Донецької областей» за участі та сприяння Програми з відновлення та побудови миру ПРООН було розроблено стратегію соціально-економічного розвитку Чмирівської об’єднаної территоріальної громади.

День Святого Миколая в Чмирівській громаді

Дата створення: 15:24 20.12.2017

Захід відкрили веселі зазивали, на зміну їм, прийшла Добра Фея, яка запалила вогники на новорічній ялинці. Коли всі казкові герої зібралися разом, свято закружляло у веселих хороводах, іграх. Звучало багато пісень, проведено безліч розваг та ігор. А на завершення свята - помічники Святого Миколая пригостили всіх дітей солодощами.

Результати реалізації проекту-переможця Обласного Конкурсу проектів місцевого розвитку

Дата створення: 13:10 15.12.2017

Нагадаємо, що проект "Покращення водопостачання в селі Оріховому Чмирівської об'єднаної територіальної громади шляхом капітального ремонту башти Рожновського ВБР-25 та запуску мережі водозабезпечення" посів друге місто в рейтингу переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку. Наразі башта вже стоїть, до нього підключається мережа водопроводу та будуть встановлюватися лічильникі.

Триває процес реконструкції будівлі, в якій буде розташовано виконавичй апарат Чмирівської сільської ради та Центру надання соцільних послуг

Дата створення: 10:18 15.12.2017

Під час наради були розглянуті питання виконання календарного плану-графіку будівництва. Підрядник представив подальші плани щодо проведення робіт. В результаті роботи було проаналізовано готовність до завершення. Також були розгялянуті документи щодо підготовки та проведення натсупних тендерів на придбання меблів та комп'ютерної техніки. Наразі, роботи ведуться згідно запланованого графіку.