про ставки місцевих податків та зборів на 2020 рік

Про розгляд проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг земельного податку на території Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік».

Про розгляд проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Про розгляд проекту рішення «Про встановлення ставок туристичного збору на території Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.»

Про розгляд проекту рішення «Про встановлення ставок єдиного податку  на території Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.»

Про розгляд проекту рішення «Про встановлення ставок транспортного податку  на території Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.»