Звіт шкільного життя 19.01.2018 - 26.01.2018

Протягом тижня (з 19.01.2018р.-26.01.2018р.) у Вишневській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було проведено, такі заходи:

• класні години протягом тижня;
  • виставка малюнків «Я люблю Україну»;
  • виховна година «Захистимо Україну єдністю»;
  • виставка бібліотечної літератури;
  •  перегляд фільму «Акт злуки».

Ми - діти твої, Україно!

З 22 по 26 січня у Бутівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов Тиждень громадянського та військово-патріотичного виховання. 22 січня у День соборності України школярі та педколектив взяли участь в акції "Діти єднають Україну", прикріпивши жовто-блакитні долоньки з побажаннями рідній державі миру та злагоди до карти єдиної України.

До Дня визволення Старобільщини від нацистських окупантів учитель історії Олещенко М.В. 26 січня
з 9-класниками провів лінійку пам'яті біля пам'ятника загиблим односельцям у с. Бутове, а також екскурсію до шкільного музею "Їх подвиги незабутні!" для 2-класників. Цікаву екскурсію до музею для 3 класу під керівництвом Миколи Васильовича провели учениці 10 класу Скрипник Яна та Черевата Вікторія - вихованці гуртка "Рідний край".

Протягом тижня по класам пройшли виховні години "Ми - патріоти", "Пам'ятай героїв", а у 10 класі було проведено урок-реквієм "Герої Крутів - ніхто не забутий!".

У бібліотеці до 80-річчя з дня народження Віктора Цоя організовано цікаву виставку літератури, а також до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту проведено інформаційні хвилинки.