ТИЖДЕНЬ ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ

З 5 по 9 лютого у школі проходив Тиждень профілактики правопорушень. По класам було проведено виховні години «Правова відповідальність неповнолітніх», "Великі права маленької дитини", "Пустощі та відповідальність" та інші. У рамках тижня соціально-психологічна служба вела індивідуальну роботу з профілактики правопорушень серед дітей та підлітків. На уроках основ здоров'я у тренінговій формі були розглянуті питання прав дитини та гендерної рівності чоловіків і жінок (5 і 8 кл.).

Вже розпочалась підготовка до Дня Святого Валентина та концерту до 8 Березня "Усний журнал "Посміхнись!".

Також з 5 по 9 лютого у школі проходив Тиждень пропаганди знань з інформатики. Марченко С.С. з учнями було оформлено тематичні газети, а Жовтою Н.М. проведено позакласний захід у 2 класі "Подорож до Комп'ютерленду".

Соціальним педагогом Фрундіною О.П. було організовано зустріч Бадера А.В., директора Навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, з учнями 10-11 класів у рамках профорієнтаційної роботи.