Місячник благоустрою

Триває Місячник благоустрою. Продовжуються роботи з прибирання територій, насаджування зелених насаджень та упорядкування майданчиків. Проведена робота сподобалась нашим пернатим друзям, які приглядали місця для майбутнього гніздування на нашому майданчику «Вільний простір»

З метою запобігання виникнення пожеж та з метою правильного поводження у разі їх виникнення пройшли тренувальні заняття з пожежної безпеки та лекторій представника МНС для дітей закладу.

У гімназійній бібліотеці відбулися книжкові виставки: Письменники Старобільщини – Іван Михайлович Світличний та Чорне крило Чорнобиля, присвячені пам’ятним датам.

Під ініціативою рою «АРГОС» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» була зібрана та передана на передову чергова партія гуманітарної допомоги. Волонтери доставили її військовим та передали подяку дітям закладу.

Розпочалася підготовка до святкування 73-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Проведено акції «Пам’ятник» та «Діти війни поруч». Наведено порядок на територіях братських могил (біля будівлі старої школи та Стели Скорботна мати), а також квітника «Смарагдова сльоза». Разом з пенсіонерами-активістами висаджені кущі калини, берізки та липи (38 шт) на території сільради та навчального закладу.

Проведена акція «Квітка пам’яті ». Виготовлено 20 квіток маку для передачі в облдержадміністрацію. Проведено майстер клас з виготовлення символу перемоги над нацизмом як для дітей так і для вчителів.