8 СКЛИКАННЯ 1 СЕСІЯ

Про утворення виконавчого комітету Чмирівської сільської ради VІІІ скликаннята затвердження його складу.

Про початок повноважень Чмирівського сільського голови.

Про затвердження заступника     сільського голови з питань житлово-комунального господарства виконавчого комітету Чмирівської сільської  ради.

Про припинення діяльності Бутівської сільської ради та Вишневої сільських рад внаслідок реорганізації шляхом приєднання до Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Про покладання обов’язків старости в селах Бутове та Піщане.

Про обрання секретаря Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області.

Про утворення та  затвердження постійних комісій Чмирівської сільської ради VІІІ скликання.

Про затвердження заступника     сільського голови з питань фінансово-економічної  діяльності

Про початок повноважень депутатів Чмирівської сільської ради.