8 СКЛИКАННЯ 23 СЕСІЯ

Про внесення змін  до  сільського  бюджету  на 2018 рік.

Про встановлення ставок та пільг з земельного податку на території Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Чмирівської ОТГ у 2018-2019 навчальному році.

Про надання дозволу виконавчому комітету Чмирівської сільської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування Чмирівської сільської лікарської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в с. Чмирівка вул.. Повітрянофлотська,205

Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Чмирівської сільської ради.

Про припинення членства в  особистому селянському господарстві гр. Мовою Валентиною Яковлівною за адресою: с. Запорізьке, вул. Лугова, буд.4.

Про встановлення ставок та пільг на нерухоме   майно, відмінне від земельної ділянки на території Чмирівської  сільської ради об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік

Про  встановлення ставок єдиного податку  на території  Чмирівської сільської ради на 2019  рік.