8 СКЛИКАННЯ 30 СЕСІЯ

Про затвердження структури апарату та виконавчого комітету Чмирівської сільської ради на 2019 рік.

Про затвердження структури виконавчих органів Чмирівської сільської ради на 2019 рік.

Про погодження структури та штатної чисельності КП «ОБРІЙ» Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2019 рік.

Про затвердження структури та штатного розпису Центру надання соціальних послуг на 2019 рік

Про затвердження структури та штатних розписів дошкільних навчальних закладів Чмирівської ОТГ на 2019 рік.

Про затвердження плану роботи сільської ради на 2019 рік.

Про внесення змін до Програми підтримки обдарованої молоді Чмирівської сільської ради на 2018 - 2020 роки.

Про внесення змін до Програми оздоровлення і відпочинку дітей Чмирівської сільської ради на 2018-2020 роки.

Про затвердження переліку видів громадських робіт, що будуть здійснюватись за рахунок коштів сільського бюджету та коштів загальнообов’язкового державного фонду соціально страхування на випадок безробіття.

Про затвердження сільської цільової програми покращення матеріально-технічного забезпечення

Старобільського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області на 2019-2020 роки.

Про затвердження Програми зубопротезування пільгових категорій населення Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2019 рік.

Про затвердження Програми здійснення компенсацій за санаторно-курортне лікування пільгових категорій населення Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2019 рік.

Про затвердження Програми  здійснення компенсаційних виплат за відшкодування пільг з оплати послуг зв’язку Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2019 рік.

Про затвердження Програми соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2019 рік.

Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги населенню Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2019 рік.

Про затвердження Програми організації харчування дітей  закладів освіти Чмирівської сільської ради на 2019-2020 роки.

Про сільський бюджет 2019 року

Про затвердження програми «Шкільний автобус» на 2018 -2021 роки.

Про затвердження цільової Програми «ЗЕМЛЕУСТРІЙ» на 2019 рік.

Про делегування повноважень Старобільській районній раді щодо здійснення видатків на фінансування закладів охорони здоров’я.

Про умови оплати праці сільського голови на 2019 рік.

Про затвердження договорів підписаних сільським головою в міжсесійний період.