8 СКЛИКАННЯ 32 СЕСІЯ

Про внесення змін до регламенту Чмирівської сільської ради.

Про внесення змін до складу виконкому Чмирівської сільської ради.

Про внесення змін до складу комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги.

Про створення відділу земельних відносин та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської  області.

Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності  рекреаційного призначення за адресою: село Бутове, вул. Молодіжна, б/н.

Про  передачу земельної ділянки у власність громадянину України Ткаченко Наталії Миколаївні для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: вул. Сінна, буд.77 село Чмирівка Старобільського району.

Про припинення членства в особистому селянському господарстві за адресою: вул. В’їздна , буд.24 кв.1  село Оріхове Старобільського району.

Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) громадянину  Хворост Миколі Васильовичу для  будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Піщане, вул. Приміська, буд.5.

Про затвердження переліку земельних ділянок, які підлягають для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості), яка підлягає для продажу на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.

Про розробку детального плану території земельної ділянки.