8 СКЛИКАННЯ 34 СЕСІЯ

1.Про вилучення земельної ділянки  гр. Зіньковської Галини Володимирівни в межах населеного пункту с. Запорізьке.

2. Про вилучення земельної ділянки  гр. Зіньковського Миколи Кузьмича в межах населеного пункту с. Запорізьке.

3. Про надання згоди на органiзацiю спiвробiтництва з комунальною установою «Старобiльський iнклюзивно-ресурсний центр»

4.Про внесення змін до рішення 30-ї сесії 8 скликання за №30/55 Чмирівської сільської ради від 21.12.2018 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається  в оренду СФГ «Нива Востока» для ведення фермерського господарства в с. Бутове.

5.Про внесення змін до рішення  сесії сільської ради від 14 червня 2018 року №23/3 «Про встановлення   ставок та пільг з земельного податку на території Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної  громади на 2019 рік».

6.Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянину України Нємцевій Світлані Іванівні для ведення особистого селянського господарства що розташована за адресою:  с. Бутове,  вул. Садова, б/н.

7.Про затвердження переліку земельних  ділянок, які підлягають для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.

8.Про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки яка підлягає для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.

9.Про затвердження Програми соціальної підтримки громадян Чмирівської сільської ради, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2019 рік

10.Про погодження проектів до участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку на 2019 рік

Про вступ до асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація об'єднаних тероторіальних горомад"

Про затвердження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг КУ "Центр надання соціальних послуг" Чмирівської сільської ради