8 СКЛИКАННЯ 34 СЕСІЯ

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік.
  2. Про затвердження Програми соціальної підтримки громадян Чмирівської сільської ради, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи, на 2019 рік.
  3. Про погодження проектів до участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку на 2019 рік.
  4. Про вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
  5. Про затвердження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг» Чмирівської сільської ради
  6. Про затвердження договорів підписаних сільським головою в міжсесійний період.
  7. Про вилучення земельної ділянки  гр. Зіньковської Галини Володимирівни в межах населеного пункту с. Запорізьке.
  8. Про вилучення земельної ділянки  гр. Зіньковського Миколи Кузьмича в межах населеного пункту с. Запорізьке.
  9. Про прийняття у комунальну власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського   виробництва яка  розташована в с. Вишневе Старобільського району Луганської області.
  10. Про внесення змін до рішення 30-ї сесії 8 скликання за №30/55 Чмирівської сільської ради від 21.12.2018 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається  в оренду СФГ «Нива Востока» для ведення фермерського господарства в с. Бутове.
  11. Про внесення змін до рішення  сесії сільської ради від 14 червня 2018 року №23/3 «Про встановлення   ставок та пільг з земельного податку на території Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної  громади на 2019 рік».
  12. Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянину України Нємцевій Світлані Іванівні для ведення особистого селянського господарства що розташована за адресою:  с. Бутове,  вул. Садова, б/н.
  13. Про затвердження переліку земельних  ділянок, які підлягають для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.
  14. Про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки яка підлягає для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.
  15. Про розгляд проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг на нерухоме   майно, відмінне від земельної ділянки на території Чмирівської  сільської ради об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік.
  16. Про розгляд проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг земельного податку на території Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік».
  17. Про розгляд проекту рішення «Про  встановлення ставок єдиного податку  на території  Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020  рік.»
  18. Про розгляд проекту рішення «Про  встановлення ставок туристичного збору   на території  Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020  рік.»
  19. Про внесення змін до структури та штатного розпису КУ «Центр надання соціальних послуг» Чмирівської сільської ради.
  20. Про внесення змін до плану соціально-економічного розвитку та інвестицій Чмирівської об’єднаної територіальної громади на 2019  рік.
  21. Про затвердження проектів, які реалізовуватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році.