8 СКЛИКАННЯ 36 СЕСІЯ

1. Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність 5 (п’яти) громадянам України  для ведення особистого селянського господарства що розташована село Піщане Старобільського району Луганської області.

2.Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність 4 (чотирьом) громадянам України  для ведення особистого селянського господарства що розташована село Піщане Старобільського району Луганської області.

3.Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Циганок Павлу Івановичу для ведення особистого селянського господарства що розташована село Піщане Старобільського району Луганської області.

4.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка передається у власність громадянину України Бобильову Валерію Петровичу для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташована за адресою: село Піщане, вул.. Молодіжна, буд.6   Старобільського району Луганської області.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка передається у власність громадянину України Лисенко Юрію Павловичу для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташована за адресою: село Чмирівка, вул.. Миру, буд.34  Старобільського району Луганської області.

6.Про внесення змін до рішення 28-ої сесії 8 скликання за №28/10 Чмирівської сільської ради від 15.11.2018 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі Бондарєву Віталію Вікторовичу розташовану в с. Бутове, вул.. Калинова, буд.38 Старобільського району Луганської області».

7.Про продовження строку дії нормативної грошової оцінки земель села Бутове Старобільського району Луганської області.

8. Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) яка надається  у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Іщенко Миколі Олександровичу розташовану за адресою: село Чмирівка, пров. Донецький, б/н.

9.Про затвердження технічної документації із землеустрощодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), яка передається у власність громадянину  України  Негода Зої Йосипівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка),  розташована за адресою:Старобільський район, село Чмирівка, вул. Шкільна, буд.№108.

10.Про внесення змін та доповнень до рішення 8 скликання 30 сесії  від 21грудня  №30/42  «Про надання дозволу на проведення  інвентаризації земельних масивів, розташованих в межах населеного пункту села  Вишневе на розробку  технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації земель».

Про прийняття-передачу матеріальних цінностей

Про викладення в новій редакції Бюджетного регламенту Чмирівської сільської ради

Про затвердження  мережі закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти на 2019-2020  навчальний  рік

Про зміну найменування закладу дошкільної освіти та затвердження його Статуту в новій редакції