A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
https://chmyrivska-gromada.gov.ua
Луганська область, Старобільський район

8 СКЛИКАННЯ 40 СЕСІЯ

Про сільський бюджет на 2020 рік

Про затвердження Програми проведення культурно-масових заходів  Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2020-2022 роки

Про затвердження Програми зубопротезування пільгових категорій населення Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2020-2022 роки.

Про затвердження Програми здійснення компенсацій за санаторно-курортне лікування пільгових категорій населення Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2020-2022 роки.

Про затвердження Програми  здійснення компенсаційних виплат за відшкодування пільг з оплати послуг зв’язку Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2020-2022 роки.

Про затвердження Програми соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2020-2022 роки.

Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги населенню Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2020-2022 роки.

Про затвердження Програми підтримки сімей, дітей та молоді Чмирівської ОТГ, які опинились в складних життєвих обставинах  на 2020-2022 роки.

Про затвердження Програми соціальної підтримки громадян Чмирівської ОТГ, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2020-2022 роки.

Про затвердження комплексної програми соціального захисту і реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2020-2022 роки.

Про затвердження структури апарату та виконавчого комітету Чмирівської сільської ради на 2020 рік.

Про затвердження структури виконавчих органів Чмирівської сільської ради на 2020 рік.

Про погодження структури та штатної чисельності КП «ОБРІЙ» Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2020 рік.

Про затвердження структури та штатного розпису Центру надання соціальних послуг на 2020 рік

Про затвердження структури та штатного розпису Центру культури та дозвілля  на 2020 рік

Про затвердження структури та штатних розписів дошкільних навчальних закладів Чмирівської ОТГ на 2020 рік.

Про затвердження вартості харчування дітей у закладах освіти Чмирівської ОТГ.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка передається у власність громадянину України Дук Олександру Івановичу для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташована за адресою: село Чмирівка,  пров. Магістральний, буд.2 «Б»   Старобільського району Луганської області.

Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) яка надається  у власність громадянину України Стипаненко  Олексію  Федоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), яка розташована за  адресою:  село Піщане вул.. Соснова, буд. 10 Старобільського району Луганської області.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України  Журавльову Андрію Олександровичу для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в межах населеного пункту  с. Чмирівка, вул.. Залізнична, б/н Старобільського району Луганської області.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України   Меженській Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в межах населеного пункту  с. Запорізьке, вул. Шкільна, б/н Старобільського району Луганської області.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України  Рудницькій Світлані Олександрівні для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в межах населеного пункту  с. Чмирівка, вул.. Залізнична, б/н Старобільського району Луганської області.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України   Вольвак Надії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в межах населеного пункту  с. Бутове, вул. Садова, б/н Старобільського району Луганської області.

Про поновлення договору оренди на земельну ділянку гр.. Девізорову Сергію Володимировичу, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована в межах населеного пункту с. Вишневе Старобільського району Луганської області.

Про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України  Кобі Марині Валеріївні, для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населеного пункту с. Чмирівка Старобільського району Луганської області.

Про розгляд питання щодо надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Гусарову Сергію Олексійовичу, для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населеного пункту с. Чмирівка Старобільського району Луганської області.

Про розгляд питання щодо надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення громадянину України Безпалому Дмитру Васильовичу, для ведення особистого селянського господарства, що розташована в межах населеного пункту с. Чмирівка вул.. Шкільна б/н Старобільського району Луганської області.

Про внесення змін до рішення 38-ої сесії 8 скликання за №38/14 Чмирівської сільської ради від 29.10.2019 року «Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Яришеву Сергію Миколайовичу, яка розташована  за межами населеного пункту село Чмирівка Старобільського району Луганської області»

Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік

Про затвердження переліку платних послуг Центром культури та дозвілля на 2020 рік.

Про встановлення розміру плати за навчання та прокат музичних інструментів в Чмирівській дитячій музичній школі на 2020 рік.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи задоволені Ви роботою працівників ОТГ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь