Можливості для молоді

Набір на семінар «Школа відповідального політика» від Центру «Ейдос»

Центр «Ейдос» запрошує молодих політиків та тих, хто бачить себе в політиці у майбутньому до участі в семінарі «Школа відповідального політика». Дедлайн – 27 вересня 2018 р.

Безкоштовний курс «Моя кар’єра» для молоді

Курс проводиться в рамках проекту «Центр освіти дорослих на базі переміщеного закладу вищої освіти «Таврійський Національний Університет імені В.І. Вернадського» в м.Києві» Громадської організації «Кримська діаспора» за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Дедлайн – 27 вересня 2018 р.

Програма з розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та їх сімей

Українська Соціальна Академія запускає програму, яка покликана допомогти  ветеранам відкрити власну справу та зробити крок до нових можливостей у мирному житті. В рамках навчання учасники здобудуть необхідні знання, щоб реалізувати свої здібності та розпочати власний бізнес. Місце проведення: місто Суми та місто Кам’янець-Подільський. Дедлайн - 27 вересня 2018 р.

Тренінгова програма Міжнародного молодіжного альянсу (Львів)

Тренінгова програма Міжнародного молодіжного альянсу у м. Львів - ознайомлення молоді з такими поняттями як: гідність людини, свобода, солідарність, культура, історія ідей, права людини. Дедлайн - 28 вересня 2018 р.

Академія політичного лідерства МРІ: ефективні комунікації

Міжнародний Республіканський Інститут (IRI) запрошує до участі у програмі «Академія політичного лідерства» (АПЛ). Дедлайн - 30 вересня 2018 р.

Всеукраїнський конкурс «Зберігаючи пам’ять про Голокост»

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» за сприяння Міністерства освіти і науки України, КМДА та Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» оголосив Всеукраїнський конкурс наукових, науково-дослідницьких проектів для студентів.

Гранти міжнародної мобільності

Апліканти можуть подати заявку на навчальні поїздки, стажування, резиденції, програми професійного розвитку або зустрічі з партнерами у країнах ЄС та навпаки (тобто, на поїздки з ЄС до України). Дедлайн - 4 жовтня 2018 р.

Freedom House в Україні оголошує конкурс для активістів, журналістів та правозахисників

Freedom House в Україні оголошує конкурс на надання послуг розробки візуальних та комунікаційних матеріалів з метою підтримки громадянського суспільства в Україні (активістів, правозахисників та журналістів) та висвітлення фактів утисків і переслідувань учасників громадянського суспільства, які чиняться по країні загалом або в окремих регіонах зокрема.  Дедлайн - 7 жовтня 2018 р.

«Я не вірю на слово» – конкурс міні-грантів на матеріали про медіаграмотність

ГО «Інститут розвитку регіональної преси – ІРРП» оголошує конкурс малих грантів на створення журналістських матеріалів, спрямованих на підвищення медіаграмотності аудиторії у південних та східних регіонах України. Дедлайн - 10 жовтня 2018 р.

Конкурс для активного студентства на участь у Школі з прав людини

Освітній Дім прав людини в Чернігові в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголошує конкурс для активних студентів(ок)-лідерів на участь у Школі з прав людини для лідерів студентського самоврядування. Дедлайн - 10 жовтня 2018 р.

Українські журналісти можуть безкоштовно поїхати на кліматичні переговори ООН у Польщі

Українська кліматична мережа оголошує конкурс для журналістів, які у складі делегації українських неурядових організацій поїдуть на Міжнародні кліматичні переговори за участю всіх країн світу, враховуючи Україну. Конференція відбудеться з 1 по 14 грудня у м. Катовіце (Польща).  Поїздка делегації УКМ та партнерів планується з 8 по 14 грудня.

Програма стажування The Professional Fellows Program 2018 (США)

Professional Fellows Program (PFP) – це програма стажування спонсором якої є Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США. Програма дає перспективним молодим фахівцям можливість отримати практичний досвід та наочність роботи в уряді США. Знання та інтерес цих молодих професіоналів щодо американських політичних процесів буде розширений завдяки короткостроковому стажуванню в місцевих законодавчих органах США, а також в установах державного рівня і в некомерційних організаціях, які мають відношення до тематики програми. Дедлайн - 5 листопада 2018 р.

Стипендії Chevening для навчання у Великобританії

Британські урядові стипендії Чівнінг (Chevening Scholarships) є одними з найпрестижнішіх нагород для навчання в Сполученому Королівстві. Ці стипендії надаються молодим лідерам, тим, хто має потенціал в майбутньому впливати на прийняття рішень у державі та формувати громадську думку. Дедлайн - 6 листопада 2018 р.

Конкурс тревел-грантів для правозахисниць

IREX Європа, громадська організація з Франції, та національний партнер Український жіночий фонд реалізовують ініціативу, яка спрямована на підтримку й посилення навиків з адвокації у молодих жінок, які просувають права жінок у своїй країні. Ця ініціатива триватиме 2 роки за участі 5 країн Євразії та підтримки Європейського Союзу.