Поліцейські долучилися до благодійної акції «Турбота»

Дата: 21.12.2018 15:00

Дільничні офіцери Старобільського відділу поліції взяли участь у благодійній акції на підтримку осіб похилого віку та осіб з інвалідністю - «Турбота». Акцію було організовано Управлінням превентивної діяльності ГУНП в Луганській області за підтримки ПРООН.

Поліцейські спільно з представниками Центру надання соціальних послуг Чмирівської об’єднаної територіальної громади відвідали 10 сімей, які опинилася в складних життєвих обставинах, осіб похилого віку та з обмеженими можливостями.

Громадяни поспілкувалися з поліцейським, вислухали його поради, отримали відповіді на питання, які їх турбують. Також поліцейські передали нужденним продуктові набори та предметами першої необхідності від ПРООН.

За інформацією
Старобільський відділ поліції