Дата: 31.01.2019 08:34

відео-ролік

З 01.01.2019 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» від 10 липня 2018 року № 2498-УІІІ, який вносить зміни до низки нормативно - правових актів, а саме до: Земельного кодексу України, Лісового кодексу України, Законів України «Про колективне сільськогосподарське підприємство», «Про меліорацію земель», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», «Про оренду землі» та інші.

Враховуючи зазначене, та з метою інформування населення, землевласників та землекористувачів розміщуємо відео-ролік щодо новел законодавства з земельних правовідносин.