єМалятко

Дата: 22.04.2021 15:07

Фото без опису    Центром надання адміністративних  послуг виконавчого комітету Чмирівської сільської ради  запроваджено комплексну послугу єМалятко. єМалятко – перша в Україні комплексна адміністративна послуга, при створенні якої застосовано принцип об’єднання послуг за життєвою ситуацією.

Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади, а саме:

• державна реєстрація народження дитини;
  • реєстрація місця проживання народженої дитини;
  • призначення допомоги при народженні дитини;
  • реєстрація народженої дитини в Державному реєстрі фізичних осіб –платників податків;
  • отримання посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї;
  • присвоєння дитині унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;
  • призначення допомоги багатодітним сім'ям.

Які документи необхідно надати?

-  оригінали паспортів батьків;

-  оригінал медичного свідоцтва про народження (форма 103/о, видається у пологовому будинку) або відомості медичного висновку про народження (надається у пологовому будинку замість форми 103/о) ;

-  податкові номери обох батьків;

-  інформація про дату, місто та орган України, де укладено шлюб (якщо батьки перебувають у шлюбі).

У деяких випадках також можуть знадобитися:

- УНЗР одного з батьків для присвоєння УНЗР дитині (за наявності);

-  номер банківського рахунку у форматі IBAN для зарахування допомоги на дитину;

-  письмова згода одного з батьків щодо присвоєння дитині прізвища (якщо батьки мають різні прізвища і заяву подає один із них);

-  письмова згода другого з батьків щодо реєстрації народженої дитини з одним із них (якщо батьки зареєстровані за різними адресами і заяву подає один із них).

- 13.60грн за надання послуги з реєстрації місця проживання.

Саме завдяки єМалятко маленькі дітки отримують свою першу в житті адмінпослугу, а їхні батьки переконаються в тому, що ЦНАП- це завжди зручно.

Вітаємо батьків, які першими в нашій громаді скористалися послугою єМалятко.