https://chmyrivska-gromada.gov.ua/
Луганська область, Старобільський район

єВідновлення

Дата: 28.07.2023 14:40
Кількість переглядів: 80

Фото без опису На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення» від 21 квітня 2023 р. № 381 розпорядженням начальника Чмирівської сільської військової адміністрації Старобільського району Луганської області від 23.05.2023р. № 01-01/66 утворено комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України". У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови № 565 від 30.05.2023р. (набрання чинності від 07.06.2023р.), та постанови Кабінету Міністрів України №516 від 19 травня 2023р. «Деякі питання організації роботи комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України» Чмирівська сільська військова адміністрація запрошує до складу вищезазначених комісій представників громадськості.

Висунення кандидатур до складу комісії здійснюється протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення даного оголошення.

Вимоги до кандидатів від громадськості: кандидатури від громадськості можуть висуватися міжнародними та громадськими організаціями, в тому числі антикорупційними, а в селах та селищах — також фізичними особами.

Заява про висунення кандидатури від громадськості подається до Чмирівської сільської військової адміністрації на офіційну електронну адресу chmyrivka@loga.gov.ua або в письмовому вигляді на адресу Чмирівської сільської військової адміністрації (каб. 110, вул.Кавказька 9а, м.Рівне, 33013) у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, та містить прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) кандидатури представника, а також такі відомості про заявника:

для міжнародної чи громадської організації:

  • найменування;
  • напрями діяльності;
  • код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ (за наявності);
  • місцезнаходження;
  • контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти); для фізичної особи:
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу та мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта) (за наявності);
  • фактична адреса реєстрації/проживання;
  • контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти).

Дані, зазначені у заяві, засвідчуються підписом фізичної особи/представника міжнародної чи громадської організації, що її подала.

У разі, коли кількість заяв перевищує граничну чисельність представників від громадськості, висунуті кандидатури включаються до складу комісії у міру черговості надходження заяв, при цьому особи, які мають більше одного року досвіду роботи у сфері будівництва, протидії корупції, внутрішнього аудиту чи моніторингу закупівель, мають переважне право на включення до складу комісії.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь