Чмирівська громада
Старобільський район, Луганська область

Запрошуємо всiх мешканцiв Чмирiвської громади до участi у Конкурсi проектiв мiсцевого розвитку!

                            

Новацiя обласного конкурсу проектiв у цьому роцi - iнiцiатива подається громадською органiзацiєю чи iнiцiативною групою громадян в парнерствi з сiльською радою.
15 березня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ольги Лішик, відбулося перше засідання Конкурсного комітету з організації та проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку.
http://loga.gov.ua/oda/press/news/oblasniy_konkurs_proektiv_miscevogo_rozvitku_posilit_vzaiemodiyu_gromadi_ta_vladi
Конкурсний комітет прийняв рішення про оголошення Конкурсу, визначив строки подання проектів та створив секретаріат.
Таким чином, 15 березня розпочато обласний Конкурс проектів місцевого розвитку в 2018 році, строк подання проектів 45 робочих днів, кінцевий термін – 22 травня 2018 року.
З положенням про обласний конкурс проектів місцевого розвитку, переліком пріоритетних напрямів при проведенні конкурсу, складом Конкурсного комітету та оголошенням про проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку можна ознайомитись за посиланням:
http://loga.gov.ua/oda/about/depart/lawdep/konkurs_proektiv_miscevogo_rozvitku
Пропонуємо всiм мешканцям громади надати свої iдеї щодо проектiв розвитку для обговорення на Форумi мiсцевого розвитку, який вiдбудеться 21 березня о 10.00 годинi в примiщеннi Чмирiвського будинку культури.« повернутися до списку новин