Керівництво Чмирівської сільської ради

Чмирівський сільський голова

ЯРИШЕВ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Дата народження – 29.02.1976 року

Освіта – повна  вища,  2008 рік Луганський державний університет внутрішніх справ ім.. Е.О. Дідоренка, спеціальність - право/правоохоронна діяльність, кваліфікація – юрист.

Трудова діяльність:

Служба в органах внутрішніх справ  та Національній поліції України, стаж  21 рік, 3 міс.

01.11.2017 – 03.12.2020 року – заступник Чмирівського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

04.12.2020 року  - Чмирівський сільський голова

ГРАФІК ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН:

прийомні дні в виконкомі :  понеділок     з 14-00 до 16-00

п’ятниця       з 08-00 до 10-00

в Вишневому старостаті кожна перша середа місяця з 09-00 до 10-00

в Шпотинському старостаті кожна перша середа місяця з 10-30 до 11-30

в Бутівському старостаті кожний третій четвер місяця з 09-00 до 10-00

в Веселівському старостаті кожний другий четвер місяця з 09-00 до 10-00

в Садківському старостаті кожний другий четвер місяця з 10-00 до 11-00

в Бондарівському старостаті кожний другий четвер місяця з 11-00 до 12-00

Прийом громадян в старостатах ведеться за попереднім записом, який ведеться старостами.

Місцезнаходження/адреса: 92740, Луганська область, Старобільський р-н,             с. Чмирівка, вул. Повітрянофлотська,52А

Телефон для зв’язку :  +380646124936

Електронна пошта : сhmyrivska.rada@gmail.com,

yarushev76@gmail.com

Опис повноважень

1. Сільський  голова   організовує роботу сільської ради, її виконавчого комітету згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
  2. Сільський голова забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та Законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади.
  3. Сільський голова спрямовує і координує діяльність секретаря сільської  ради, заступників сільського голови, керуючого справами виконкому, керівників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів та комунального підприємства  громади.
  4. Сільський голова вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний і персональний склад виконавчого комітету сільської ради.
  5. Сільський голова вносить на розгляд ради пропозиції щодо структури виконавчого комітету, апарату виконавчого комітету, їх штатів. Здійснює керівництво апаратом ради та її виконавчого комітету.
  6. Сільський голова підписує рішення ради та її виконавчого комітету. Укладає та розриває контракти з керівниками підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності громади.
  7. Сільський голова призначає на посади та звільняє з посади керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ, організацій, які належать до комунальної власності територіальної громади, крім керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
  8. Сільський голова  видає розпорядження в межах своїх повноважень. Розглядає звернення громадян, проводить особистий прийом громадян. Скликає загальні збори громадян за місцем проживання.
  9. Сільський голова сприяє здійсненню контролю за дотриманням підприємствами, установами та організаціями, незалежно від форм власності та підпорядкування, зобов’язань щодо платежів до державного, місцевого бюджетів та позабюджетних фондів.
  10. Сільський голова є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним радою та виконавчим комітетом.
  11. Сільський голова представляє територіальну громаду, раду, її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах.
  12. Сільський голова укладає від імені територіальної громади, ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства.
  13. Сільський голова бере участь у здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в межах та у спосіб, встановлені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
  14. Сільський голова вимагає здійснення у разі стихійного лиха, екологічних катастроф, епідемії, пожеж, інших надзвичайних подій, необхідних заходів щодо забезпечення державного і громадського порядку, життєдіяльності підприємств, установ та організацій.
  15. Сільський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому Законом повноважень. Координує роботу правоохоронних органів з питань профілактики злочинності та безпеки громадського порядку організацію заходів щодо запобігання проявам корупції.

Відомості про секретаря
Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області
Протопопову О.А.

Протопопова Олена Анатоліївна, 1973 року народження, освіта базова вища.

На посаді секретаря ради перебуває з 2006 року.