До уваги громадян!

До уваги платників податку за землю!

Чмирівська сільська рада Старобільського району Луганської області нагадує, що нарахування громадянам сум земельного податку і орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності проводиться фахівцями податкової служби (за місцем знаходження земельної ділянки), до 1 липня поточного року.

10:08 29.05.2020

Шановні громадяни!

Напередодні нового бюджетного року пропонуємо Вам ознайомитися з відео-роліком створеним, з метою підвищення грамотності та поінформованості громадян, роз’яснення важливості та суті бюджетних процесів на місцевому рівні, а також популяризації інструментів участі в бюджетних процесах, ГО «Інститут суспільно-економічних досліджень» в рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я», що реалізується Фондом Східна Європа та ПАУСІ за підтримки Європейського Союзу.

15:56 10.12.2019