A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Чмирівська громада
Луганська область, Старобільський район

Новини

 

                      

Дата: від до Скинути

До уваги депутатів Чмирівської сільської ради, які завершують свою каденцію

Про види декларацій та строки їх подачі. Згідно вимог частини 3 статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» на депутатів місцевих рад поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції». Депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», а також дотримуватися інших вимог фінансового контролю, передбачених зазначеним Законом.

11:07 29.10.2020

Старобільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області звертає увагу на заповнення виданих листків непрацездатності та своєчасну подачу роботодавцями до відділення управління заяв-розрахунк

Підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку й правильно оформлений листок непрацездатності.

15:35 27.10.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

ФОП Бутенко А.О. розпочаті роботи по улаштуванню освітлення вулиць всіх населених пунктів Чмирівської ОТГ згідно програми «Улаштування освітлення вулиць населенних пунктів Чмирівської об’єднанної тероторіальної громади Старобільського району Луганської області»

14:58 21.10.2020

Робота консультативного центру

Старобільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі – Старобільське відділення управління) повідомляє, що відповідно до Положення «Про консультативний центр з надання допомоги посадовим особам сільськогосподарських підприємств області» на базі Старобільського відділення управління створено консультативний центр з надання консультацій посадовим особам сільськогосподарських підприємств з питань роз’яснення законодавства з охорони праці та соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань,  впровадження системи управління охороною праці та відомчого контролю на підприємствах, навчання, підвищення рівня знань працівників, які вирішують питання охорони праці, якості розслідувань нещасних випадків та професійних захворювань; поширення позитивного досвіду створення безпечних та нешкідливих умов праці серед сільськогосподарських підприємств району; надання допомоги в частині розроблення комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки та підвищення існуючого рівня охорони праці, профілактичних заходів, нормативних актів з охорони праці підприємств; проведення заходів з пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, у тому числі семінарів та нарад з працівниками сільськогосподарських підприємств району.

14:11 21.10.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

КП Обрій Чмирівської сільської ради встановлює пристрої примусового обмеження швидкості згідно програми безпеки дорожнього руху на території Чмирівської сільської ради.

11:19 20.10.2020

Підсумки роботи Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області за 9 місяців 2020

Старобільським відділеннямуправління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі – Старобільське відділення) обслуговуються страхувальники та застраховані особи Старобільського та Новопсковського районів. Загальна кількість страхувальників, які знаходяться на обліку, складає 4000. Кількість застрахованих осіб по відділенню -15100 осіб (Старобільський район - 10408 осіб, Новопсковський район – 4692 особи).

11:33 13.10.2020

Послуги Он-лайн будинку юстиції для громадських організацій

Міністерством юстиції України запроваджено та забезпечено функціонування вже на протязі декількох років зручного онлайн сервісу, який дає можливість за наявності доступу до мережі Інтернет, скористатися деяким послугами Міністерства юстиції України.

11:23 12.10.2020

Строки державної реєстрації громадських формувань

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що  законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" встановлено строки розгляду документів, які подаються для державної реєстрації, зокрема, громадських формувань. Строком є певний період у часі, зі спливом якого пов'язана дія чи подія, яка має юридичне значення. Строк визначається роками, місяцями, тижнями, днями або годинами.

11:23 12.10.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи задоволені Ви роботою працівників ОТГ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь