Стратегія розвитку до 2027 року

У середу 05.01.2022 року відбулось чергове (5-те) засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Чмирівської сільської територіальної громади на період до 2027 року.

На засіданні внесли деякі зміни до SWOT – аналізу, який був зроблений на попередньому етапі, визначились зі СТРАТЕГІЧНИМ БАЧЕННЯМ (яке можливо буде ще корегуватись) та опрацювали СЦЕНАРІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ. Під час засідання обговорені пропозиції щодо ТЕХНІЧНИХ ЗАВДАНЬ (які увійдуть додатком до Стратегії) та попередньо сформульовані СТРАТЕГІЧНІ та ОПЕРАЦІЙНІ ЦІЛІ Стратегії.

15:57 05.01.2022

Засідання робочої групи з розробки проєкту Стратегії розвитку

27 жовтня 2021 року, згідно затвердженого Плану дій, відбулося чергове засідання робочої групи з розробки проєкту Стратегії розвитку Чмирівської сільської територіальної громади на період до 2027 року під головуванням сільського голови Сергія Яришева. Згідно порядку денного було продовжено роботу над соціально – економічним  аналізом (СЕА) Чмирівської СТГ . Експертом проєкту DECIDE Б.Червонним було запропоновано для напрацювання SWOT - аналізу провести роботу в фокус-групах «сильні « та «слабкі» сторони громади. Напрацьовані в групах варіанти переліків переваг та недоліків громади, що матимуть вплив на її розвиток на прогнозований до 2027 року період прокоментували голова робочої групи Сергій Яришев та член робочої групи Юлія Хацановська.

13:35 28.10.2021

Розробка проєкту Стратегії розвитку Чмирівської сільської територіальної громади на період до 2027 року

21 вересня 2021 , згідно затвердженого Плану дій, відбулося чергове засідання робочої групи з розробки проєкту Стратегії розвитку Чмирівської сільської територіальної громади на період до 2027 року під головуванням сільського голови Сергія Яришева. За порядком денним опрацьовувалося питання соціально – економічного  аналізу (СЕА) Чмирівської СТГ за підсумками кабінетного дослідження.

10:26 07.10.2021