Сторінка на стадії наповнення

Запрошення до участі у Конкурсі

Організація громади «Чмирівський світанок» та Програма розвитку ООН цим оголошенням запрошують постачальників з доброю репутацією та досвідом роботи надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту  «Створення Центру надання адміністративних послуг Чмирівської сільської ради (капітальний ремонт частини нежитлової будівлі, придбання обладнання та меблів), за адресою: Луганська обл. Старобільський район с. Чмирівка,  вул. Повітрянофлотська, 52А». Основні види робіт: Постачання  комп’ютерного  обладнання.

11:19 07.12.2017

Запрошення до участі у Конкурсі

Організація громади «Чмирівський світанок» та Програма розвитку ООН цим оголошенням запрошують постачальників з доброю репутацією та досвідом роботи надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту  «Створення Центру надання адміністративних послуг Чмирівської сільської ради (капітальний ремонт частини нежитлової будівлі, придбання обладнання та меблів), за адресою: Луганська обл. Старобільський район с. Чмирівка,  вул. Повітрянофлотська, 52А». Основні види робіт: меблювання приміщень.

11:18 07.12.2017