https://chmyrivska-gromada.gov.ua/
Луганська область, Старобільський район

Громадська організація «ЧМИРІВСЬКИЙ СВІТАНОК»

   Фото без опису

Громадська організація «ЧМИРІВСЬКИЙ СВІТАНОК» досвідчена громада. Створена на загальних зборах громади 04.05.2009 в межах розповсюдження методології Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» 1 фаза, після чого  вже 26.05.2009 була  зареєстрована ГО «Чмирівський світанок» зі статусом громадської організації.

Організація має сталий досвід та практику розробки, супроводу, реалізації складних проектів на умовах змішаного фінансування з залученням грантових коштів. У партнерстві з МРГ I реалізували два мікропроекти «Енергозберігаючі заходи в ДНЗ «Топольок» (заміна вікон та дверей)», «Енергозберігаючі заходи в ДНЗ «Топольок» (заміна та утеплення покрівлі)».

Активно співпрацюють з Луганським обласним Ресурсним Центром, за роки існування розбудували власний Сільський Ресурсний Центр громад до рівня демонстраційного в області.  Мають розроблену  Стратегію розвитку села, яку за підтримки  міжнародних Фондів та організацій переглядають з урахуванням особливостей реформування в об’єднану територіальну громаду.

Постійно демонструють здатність до самостійної діяльності, актив організації намагається впроваджувати додаткові точкові ініціативи ( 5 ініціатив за 2017 рік на загальну суму 27000 грн) , наприклад актив ГО «Чмирівський світанок»  прийняв активну участь в проведенні суботників та свят для дітей , а саме члени ГО приймали участь:

•           у святкуванні Дня людини похилого віку (були закуплені за кошти членів ГО подарунки на конкурси в розмірі 2005 грн.)

•           в суботнику “За чисте довкілля” (вартість робіт членів громади прирівнюється до 3000 грн. в грошовому еквіваленті)

•           у проведенні травневих свят (залучення транспорту спонсорів на вивіз сміття на суму 500 грн.);

•           у благодійних акціях, на кошти спонсорів ГО у розмірі 1200 грн були закуплені подарунки ветеранам

•           в районній спартакіаді « Сільські спортивні ігри” .

 

Рівень представництва в ГО достатній. Постійні члени ГО: організація налічує  51 постійних члена , у тому числі чоловіки- 11 осіб і 40 жінки.  Забезпечено представництво в організації від домогосподарств усіх вісьмох населених пунктів. Стан розвиту громадської організації високий. За даними моніторингу зрілості організації  03.05.2017  року  оцінка ГО становить 93 балів. Показник індексу зрілості становить 93 %, що є високою оцінкою.

   Фото без опису Фото без опису

Перший діалог у рамках СВА І  в громаді  відбувся 22.05.2009 року підчас проведення сільського семінару представлення Проекту СВА І. Збори ГО відбулись 35 разів з дати заснування. Всі рішення фіксуються у відповідних проколах загальних зборів.

          Участь у тренінгах Проекту СВА та RPP активу ГО «ЧМИРІВСЬКИЙ СВІТАНОК»:

14.05.09. «Ефективні комунікації» ;

28.05.09 «Ефективне управління організацією громади (організаційний менеджмент та планування)» ;

26.06.09 «Підготовка МПП рамках Проекту МРГ-ІІ»;

18.10.09 «Фінансові аспекти діяльності ОГ»;

20.10.09 «Залучення грантових коштів та інвестицій»;

17.01.2017 «Мобілізація громад»;

13.04.2017 «Фандрайзинг. Можливості залучення додаткових коштів у громаду»;

07-08.06.2017 «Підготовка та впровадження мікропроектів, спрямованих на розбудову мережі Центрів надання адміністративних послуг за методологією Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

                   Громадська організація «Чмирівський світанок» готує мікропроект для участі у конкурсі від посольства Федеративної Республіки Німеччини, спрямований на поліпшення базових потреб вразливих верств населення.

            Довідково: Чмирівську об’єднану територіальну громаду було утворено 27.09.2016 року, шляхом об’єднання 8-х сіл Вишневе, Оріхове, Новоомелькове, Чмирівка, Запорізьке, Степове, Бутове, Піщане.

Чмирівська ОТГ визначена партнером RPP в межах Угоди про Партнерство між ПРООН, Луганською обласною державною адміністрацією та Луганською обласною радою від 09.10.2014р.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь