Реорганізація гімназій

ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

09 квітня 2021 року у с. Шпотине відбулися громадські слухання з обговорення проекту рішення сесії Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області «Про реорганізацію Шпотинської гімназії Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області шляхом приєднання до Чмирівського ліцею Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області» відповідно до Положення та регламенту. Ініціатор громадських слухань – виконавчий комітет Чмирівської сільської ради. Учасниками громадських слухань  стали жителі сіл Шпотине, Сенькове та Тецьке Чмирівської сільської територіальної громади  у кількості 49 осіб. Матеріали громадських слухань передаються на розгляд постійних комісій Чмирівської сільської ради. Питання прийняття рішення розглядатиметься на сесії  Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області.

16:58 14.04.2021