A A A K K K
для людей із порушенням зору
https://chmyrivska-gromada.gov.ua
Луганська область, Старобільський район

Інформація для внутрішньо переміщених осіб

Як внутрішнім переселенцям отримати виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності

Як внутрішнім переселенцям отримати виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності Внутрішні переселенці можуть отримати виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності за рахунок коштів Пенсійного фонду. Тобто, якщо відповідні страхові виплати не здійснює роботодавець, то ВПО можуть їх отримати від Пенсійного фонду. Зокрема, внутрішньо переміщені особи мають право на такі виплати: • допомога по тимчасовій втраті працездатності («лікарняні»); • допомога по вагітності та пологах («декретні»); • допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві). Вказані виплати Пенсійний фонд України призначає і виплачує безпосередньо застрахованим особам, без формування заяви-розрахунку. Необхідно звернутися до будь-якого сервісного центру ПФУ й надати такі документи: 1) оригінал і копію довідки про взяття на облік ВПО; 2) оригінал і копію паспорта громадянина України; 3) оригінал і копію довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номера; 4) листок непрацездатності (у разі наявності його в паперовій формі). Решту необхідної інформації фахівці Фонду самостійно отримають із реєстрів. Зазначені виплати можуть отримати й особи, які не належать до ВПО, але їхні роботодавці знаходяться на тимчасово окупованій території. У разі, якщо роботодавці не мають можливості нарахувати виплати за страховими випадками, їх виплачує ПФУ безпосередньо на рахунки працівників.

15:25 25.01.2023

Нові послуги в «Дії» для ВПО

У «Дії» тепер можна змінити місце проживання та скасувати статус ВПО В додаток «Дія» додали дві автоматичні послуги. Тепер можна змінити місце реєстрації та скасувати статус ВПО.  «Обидві послуги автоматичні. Це означає, що процес відбувається без участі держслужбовця, а вам більше не потрібно чекати на його рішення. Працюємо з Мінсоцполітики, щоб  ви отримували соціальні послуги швидко та якісно», – кажуть у Мінцифрі. За законом, переселенці мають одразу оновити адресу в довідці ВПО, якщо вони переїхали до іншого міста України, або взагалі скасувати статус ВПО, якщо вони повернулися додому. Раніше, щоб отримати послуги для внутрішньо переміщених осіб, треба було йти до органів соціального захисту в тому населеному пункті, де ви тимчасово перебуваєте. Зараз це можна зробити онлайн за кількох умов: • скористатися послугами можуть українці, які мають довідку ВПО в «Дії»; • також для зміни місця реєстрації ВПО необхідно фізично перебувати на місці тимчасового місця проживання, щоб підтвердити геолокацію. Як змінити місце реєстрації ВПО? • Відкрийте застосунок «Дія» і знайдіть свою довідку ВПО. • Натисніть на меню довідки. • Виберіть опцію «Змінити адресу фактичного місця проживання» і натисніть «Почати». • Вкажіть нову адресу та підтвердьте її за допомогою геолокації – це треба буде зробити один раз. Як скасувати статус ВПО? • У меню довідки оберіть «Скасувати статус ВПО» і натисніть «Почати». • Протягом 15 хвилин вам надійде сповіщення з результатом і дані в «Дії» оновляться автоматично. • Раніше, на початку повномасштабного вторгнення, у «Дії» додали можливість отримати довідку ВПО та оформити виплати. • Цим сервісом скористалися понад 1.4 млн українців, кажуть у Мінцифрі.

14:27 25.01.2023

Допомога від Міжнародного Комітету Червоного Хреста постраждалим та родинам загиблих осіб

     Чмирівська сільська військова адміністрація формує реєстр цивільних громадян Чмирівської територіальної громади, які зазнали поранень або загинули внаслідок ворожих обстрілів.      Відповідно до цього реєстру, постраждалим та родинам загиблих від Міжнародного Комітету Червоного Хреста буде надаватися матеріальна допомога.      Повідомити інформацію можна за номером телефону: 095-050-09-53, або написати повідомлення на Viber, WhatsApp, Telegram за цим же номером.      Необхідна інформація для звернення: - ПІБ пораненої особи, номер телефону, адреса реєстрації на території Чмирівської громади, дата та місце поранення; - ПІБ загиблої особи, номер телефону когось із родичів, адреса реєстрації загиблого на території Чмирівської громади, дата та місце смерті.

16:31 23.01.2023

Ліки для мешканців громади

   Відновлює свою роботу медичний центр КНП "ЦПМСД" Чмирівської сільської ради.    Жителям Чмирівської територіальної громади пропонуються ліки: інсулін, знеболюючий препарат ібупрофен, противірусне та вода для ін'єкцій.     Якщо у Вас є потреби в даних лікарських засобах та призначення від лікаря, звертайтеся за телефоном: 095-859-79-40, т.в.о. директора медцентру Антоненко Олександр Леонідович.

13:59 23.01.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь