ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, щодо розробки Детального плану території земельної ділянки в с. Чмирівка вул. Повітрянофлотська, 205, орієнтовною площею до 14,4 га, для будівництва та обслуговування Чмирівської сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

У зв’язку з розробленням містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки в межах с. Чмирівка вул. Повітрянофлотська, 205, орієнтовною площею до 14,4 га, для будівництва та обслуговування Чмирівської сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (далі – Детальний план), з метою врахування громадських інтересів під час розроблення Детального плану з 01.06.2018 по 30.06.2018 року проводиться обговорення та розгляд даної містобудівної документації.

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Детальний план території, виконано для розташування об’єкту Чмирівської сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою Луганська область Старобільський район с. Чмирівка вул. Повітрянофлотська, 205, орієнтовною площею до 14,4 га та з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови; формування принципів планувальної організації забудови; визначення функціонального призначення, режиму та параметрів забудови, розподілу територій згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами; встановлення доцільності, обсягів, послідовності використання території, черговості та обсягів інженерної підготовки території; планування системи інженерних мереж та визначення порядку організації транспортного та пішохідного руху.

Основні техніко-економічні показники детального плану

пп

Найменування

Одиниці вимірювання

1.

Площа детального плану (ДПТ)

14,4

2.

Площа території Чмирівської сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

1,3

3.

Номінальна потужність

чол.

4.

Площа дорожнього покриття

5.

Площа озеленення

6.

Площа забудови господарські будівлі та гараж)

7.

Площа забудови (админ. території)

Графічні матеріали:

1. Проект детального плану території будівництва сільської лікарської амбулаторії по вул. Повітрянофлотській

2.Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту

Текстові матеріали: Пояснювальна записка ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН розміщення амбулаторії на п’ять тисяч відвідувачів в районі вулиці Повітрянофлотської с. Чмирівка Старобільського району Луганської області

Замовник Генерального плану: Чмирівська сільська рада

Розробник ДПТ: Харківський інститут ДП УДПІ»Укрміськбудпроект»

Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом:

З Детальним планом території земельної ділянки в с. Чмирівка вул. Повітрянофлотська, 205 можна ознайомитися за адресою с. Чмирівка вул. Повітрянофлотська, 52 А (в приміщенні сільської ради)

Телефон для довідок: 0646124936

Строки ознайомлення з проектом – з 01.06.2018 по 30.06.2018 року.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Яришев С.М..

Інформація про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Строки подання пропозицій – з 01.06.2018 по 30.06.2018 року (включно) за адресою: Луганська область Старобільський район с. Чмирівка вул. Повітрянофлотська, 52 А

Пропозиції будуть розглянуті у порядку передбаченому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Громадські слухання з розгляду Детального плану території земельної ділянки в с. Чмирівка вул. Повітрянофлотська, 205, орієнтовною площею до 1,3 га, для будівництва та обслуговування Чмирівської сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини щодо врахування громадських інтересів будуть проведені 05 липня 2018 року о 14 годині за адресою Луганська область Старобільський район с. Чмирівка вул. Повітрянофлотська,52А