Нам потрібні:

Оприлюднено 04.03.2019 року

Виконавчий комітет Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу земельних відносин та житлово-комунального господарства  виконавчого комітету.

Основні вимоги: освіта вища відповідного професійного спрямування з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче спеціаліста,  стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, володіння українською мовою, навички роботи на комп’ютері та у програмах.

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
1.    Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органах  місцевого самоврядування  та проходження служби в органах  місцевого самоврядування;
3.    Дві фотокартки розміром 4x 6 см;
6.    Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності).
7.    Декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, передбаченою Законом України  «Про запобігання корупції»;
8.    Копія трудової книжки;
9.    Копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних)

Заявки на конкурс приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. За довідками звертатися : с. Чмирівка вул.. Повітрянофлотська,52А, виконком сільської ради.

Останній термін подачі документів - 03.04.2019 р. Конкурс відбудеться о 13:00 год. 05.04.2019 р. в приміщенні виконавчого комітету Чмирівської сільської ради.

Виконавчий комітет Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу фінансово-економічного розвитку, обліку та звітності - головного бухгалтера.

Основні вимоги: освіта вища відповідного професійного спрямування з освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста,  стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, володіння українською мовою, навички роботи на комп’ютері та у бухгалтерських програмах.

3.    Дві фотокартки розміром 4x 6 см.;
7.
8.    Копія трудової книжки;

Заявки на конкурс приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. За довідками звертатися :        с. Чмирівка вул.. Повітрянофлотська,52А, виконком сільської ради.

Останній термін подачі документів до 04.03.2019 р. Конкурс відбудеться о 13:00 год. 05.03.2019 р.в приміщенні виконавчого комітету Чмирівської сільської ради.

Відділ соціального захисту, праці та охорони здоров’я  виконавчого комітету Чмирівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу (у справах дітей)

Основні вимоги: освіта вища відповідного професійного спрямування, володіння українською мовою, навички роботи на комп’ютері.

3.    Дві фотокартки розміром 4x 6 см.;
6.    Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності).
7.   Декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, передбаченою Законом України  «Про запобігання корупції»;
8.    Копія трудової книжки;
            Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. За довідками звертатися :   с. Чмирівка вул. Повітрянофлотська,52, виконком сільської ради, відділ соціального захисту, праці та охорони здоров’я.

Останній термін подачі документів до 02.02.2019р. Конкурс відбудеться о 13:00 год. 04.02.2019р.в приміщенні виконавчого комітету Чмирівської сільської ради.

ВАКАНСІЯ Культорганізатора в Чмирівському сільському будинку культури Центру культури і дозвілля.

Звертатися за адресою: с.Чмирівка, вул.Запорізька, 15, Чмирівський СБК

ВАКАНСІЯ в Вишневській загальноосвітній школі I-IIIступенів з 12.11.2018 відкрита вакансія " Заступник директор з навчально- виховної роботи"  0,5 ставки.

Звертатися за адресою: с. Вишневе  вул. Новобудвельна, буд. 11.