Доступ до публічної інформації

Указом Президента України від 23.09.2022 № 665/2022   утворено Чмирівську сільську військову адміністрацію Старобільського району Луганської області
У зв’язку з утворенням військової адміністрації повноваження селищної ради припиняються з дня початку здійснення військовою адміністрацією своїх повноважень.

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень.

Відповідно до статті 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Чмирівська сільська військова адміністрація Старобільського району Луганської області є розпорядником інформації, що отримана або створена в процесі реалізації нею своїх повноважень та виконання обов’язків, передбачених чинним законодавством.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій або в іншій формі (поштою, по телефону, електронній пошті).Письмовий запит подається в довільній формі.

Запит на інформацію має містити:

1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це
відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Запит на інформацію Ви можете направити письмово (форма запиту): юридична адреса: вул. Повітрянофлотська 52А, с. Чмирівказ, Старобільський р-н., Луганська область, 92740

фактична адреса:вул. Кавказька, 9А, м. Рівне, Рівненська обл, 33013

усно: телефон +380953357526
електронною поштою: chmyrivskasva@ukr.net

Інформація для запитувачів:

Запитувачі можуть звернутись з понеділка по п'ятницю  з 09.00 до 16:00.