Чмирівська громада
Старобільський район, Луганська область

Дві ініціативи громади стали переможцями в рамках Проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України» (UNDP/RGR)

Кінець 2017 року був дуже насиченим різними заходами. Особливо підбиттям підсумків і плануванням на 2018 рік.

Одним із насичених моментів були візити по обміну досвідом в інші регіони України з питань соціальної єдності та примирення ПРООН для Луганської та Донецької областей за підтримки Проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України» (UNDP/RGR). Окрім головного – налагодження стосунків між громадами сходу та заходу та між людьми, ми отримали можливість за результатами візитів підготувати міні ініціативи.

Це були два проекти:

  • “Запровадження щорічного Фестивалю родинних талантів”, підготовленого Тетяною Трухіною – директором КУ «Центр культури і дозвілля»
  • “Здоровий спосіб життя - запорука майбутнього громади”, шляхом оновлення спортивної інфраструктури на базі Бутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чмирівської ОТГ, підготовленого активним громадським діячом Євгенієм Андрющенко.

 

Вчора нам було повідомлено, що остаточне офіційне рішення Комісії по відбору підписано 25.01.2018. Відповідно до рішення Комісії, на фінансування від ПРООН підтримано обидві наші ініціативи.

Ми дякуємо партнерам за довіру та із задоволенням продовжимо працювати над реалізацією проектів.

Відзначимо, що взагалі ПРООН підтримано 21 ініціатива в Луганській області та 12 ініціатив в Донецькій області.

Наразі чекаємо проведення консультаційних заходів для організації ефективної реалізації ініціатив.« повернутися до списку новин