5 січня відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможців Конкурсу на кращу офіційну символіку Чмирівської об'єднаної територіальної громади

Дата: 05.01.2018 15:49

Фото без описуЗгідно Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Чмирівської об'єднаної територіальної громади у конкурсі могли взяти участь фізичні, юридичні особи, учнівські колективи до 10 осіб.

В Конкурсі Три номінації :

Прапор

Гімн

І місце в номінації "Герб" посіла Наталія Жовта

І місце в номінації "Прапор" посіла Наталія Жовта

І місце в номінації "Гімн" посіли Юлія Липова та Людмила Ткаченко

ІІ місце в номінації "Герб" поділили між собою Юрій Крамар та Софія Колесник

ІІ місце в номінації "Прапор" поділили між собою Юрій Крамар, Вікторія Бондар та Каміла Бешенко

ІІІ місце в номінації "Герб" поділили між собою Каміла Бешенко та Дмитрій Дубіна

ІІІ місце в номінації "Прапор" посіла Софія Колесник

Згідно умов положення про проведення Конкурсу на створення офіційної символіки Чмирівської об'єднаної територіальної громади переможці у всіх номінаціях мають одержати цінний подарунок:

за ІІІ місце - до 500 гривень

за ІІ місце - до 700 гривень

за І місце - 1000 гривень

Роботи, надіслані на конкурс, не повертаються. Організатор конкурсу стає власником робіт та може використовувати для виставкових цілей та публікацій.

Нагадаємо, що до участі у конкурсі були подані 14 заявок. Дуже приємно, що багато дітей і дорослих мають активну позицію щодо розвитку нашої громади!

Наразі на найближчій сесії Чмирівської сільської ради депутатам буде запропоновано розглянути роботи переможців та затвердити офіційну ситмволіку громади.