Мітинг-реквієм в Чмирівській громаді

Дата: 26.04.2018 16:26

Сьогодні 26 квітня відзначили 32 річницю Чорнобильської трагедії. Був проведений мітинг-реквієм на який були запрошені ліквідатори наслідків аварії, школярі та жителі громади.Минуло багато років з дня чорнобильської трагедії, але до сих пір не вгамовується в серці України Чорнобильська рана. В останні роки після тих жахливих подій пішли з життя сотні тисяч синів і дочок України. Багатьох з них вже немає з нами, залишаються вдови, діти і батьки ... На жаль, цей список продовжує рости ... Серед них і наші односельці, яких вже немає в живих. Вічна їм пам'ять, низький уклін усім померлим від усього людства. Назавжди заснули герої-ліквідатори. Скромні надгробні плити, вічний вогонь будуть нагадувати нам і майбутнім поколінням їх імена. Давайте шанувати пам'ять загиблих і віддали свої життя за нас, за те, що вони зробили все, що було в їх силах!Ніколи не згасне свічка пам'яті в наших душах про подвиг чорнобильців! Нехай під мирним небом виростають діти, внуки, благополуччя і спокій буде в ваших родинах, а пам'ять про героїв Чорнобиля вічно житиме в наших серцях!