ЦНАП в Чмирівський громаді почав функціонувати

Дата: 31.05.2018 16:17

Вчора, 30 травня, в Чмирівській громаді відбулось урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг.

На урочистях були присутні Представники команди Програми розвитку ООН, представники обласної державної адміністрації, депутати Чмирівської об’єднаної територіальної громади та місцеві представники бізнесу, представники Асоціації органів місцевого самоврядування, Асоціації міст, Агенції регіонального розвитку  та Центру розвитку місцевого самоврядування, представники об’єднаних територіальних громад та районів Луганської області, представники Старобільщини – голови району, міста, сільських та селищних рад, представники районних служб, з якими підписані угоди щодо надання послуг мешканцям Чмирівської громади, жителі громади.

Відсьогодні Центр надання адміністративних послуг працює в тестовому режимі. Громадяни можуть отримати послуги в комфортних умовах. Згодом запрацює робоча станція щодо оформлення паспортів.

Шановні жителі, завітайте в наш ЦНАП! На вас чекає якісний сервіс, доброзичливе ставлення, скорочений термін для оформлення тогочи іншого документу!