Чмирівська громада
Старобільський район, Луганська область

Будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям вийшло на фінішну пряму

Майже місяць мешканці села Бутове та місцева дітвора затамовуючи подих спостерігають  за  будівництвом спортивного майданчика в с. Бутове навпроти школи.   До цього ця містина, розташована в центрі села,  пусткою стояла та постійно заростала бур’янами.

Будівництво здійснювалось відповідно до бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», на умовах співфінансування: 50 % коштів Чмирівської сільської  ради та 50 % коштів держави. Загальна вартість 1 млн. 497 тис. грн.

На майданчику передбачено будівництво такого  набору інфраструктурних елементів – футбольне поле зі штучним покриттям, з освітленням та трибунами. 

Відкриття спортивного майданчику зі штучним покриттям сприятиме більшому залученню школярів та молоді села до занять футболом, покращенню тренувального процес футбольних команд, які представлятимуть Чмирівську  громаду у чемпіонатах з футболу.

Місцевій дітворі вже не терпиться дочекатися відкриття цього футбольного поля та поганяти м’яча на такому чудовому полі.

 « повернутися до списку новин