ПОВІДОМЛЕННЯ про прийняті рішення

Дата: 13.07.2018 11:58

ПОВІДОМЛЕННЯ

про прийняття рішень Чмирівською  сільською  радою VІІІ скликання про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік .

Відповідно до положень Податкового кодексу, виконавчий комітет Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області  повідомляє про оприлюднення рішень сесії Чмирівської сільської  ради VІІІ скликання:

• Від 14.06.2018 року № 23/03 «Про встановлення ставок та пільг з земельного податку на території Чмирівської  сільської ради об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік»,
  • Від 14.06.2018 року № 23/09 «Про встановлення ставок та пільг на нерухоме   майно, відмінне від земельної ділянки на території Чмирівської  сільської ради об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік»,
  • Від 14.06.2018 року № 23/10 «Про  встановлення ставок єдиного податку  на території  Чмирівської сільської ради на 2019  рік»,
  • Від 12.07.2018 року № 24/09 «Про встановлення ставки  транспортного  податку  на території  Чмирівської сільської ради та затвердження  Положення.

Основною метою прийняття рішень є забезпечення надходжень до бюджету Чмирівської сільської ради та виконання вимог Податкового кодексу України.

З повними текстами  рішень можна ознайомитися на цій же  сторінці в розділі «Ставки місцевих податків та зборів»