ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

Дата: 18.07.2018 16:58

Увага конкурс!

На підставі Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 28.03.2018 року за №291, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 квітня 2018 року за №454/31906, відповідно до статті 25 Закону України «Про освіту», статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. за № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад» (із змінами); Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 року № 930 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.12.2010 року за №1255/18550 (зі змінами); керуючись Кодексом Законів про працю України, п. 20 ч. 1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення Чмирівської сільської ради від 15.05.2018 року №22 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу освіти Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області», наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чмирівської сільської ради від 02.07.2018р. № 73 «Про результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Вишневської ЗОШ І-ІІІ ступенів та оголошення проведення конкурсу на заміщення вакантної посади Вишневської ЗОШ І-ІІІ ступенів повторно» повторно оголошується конкурс на заміщення вакантної посади:

Директора Вишневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області.

Місцезнаходження закладу: вул. Новобудівельна, 11, с. Вишневе, Старобільський район, Луганська область.

Оплата праці визначається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

громадянин України, вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, успішне проходження атестації керівних кадрів освіти у порядку, встановленому чинним законодавством; вільно володіє державною мовою, має високі моральні якості, організаторські здібності, та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі з 02.07.2018р. по 31.07.2018р. включно подають до конкурсної комісії за адресою: с. Чмирівка, вул.. Повітрянофлотська, 52А, наступні документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– особовий листок з обліку кадрів, фото 3×4;

– копію диплома про освіту;

– копії документів, що підтверджують педагогічне звання та кваліфікаційну категорію;

– копію паспорта (1, 2 сторінки);

– копію трудової книжки;

– копію атестаційного листа як особи, яка претендує на посаду директора закладу;

– заяву  про згоду на обробку персональних даних;

– мотиваційний  лист;

– перелік власних наукових і методичних публікацій (за наявності);

– копії інших документів, що засвідчують додаткові переваги претендента;

- програму розвитку закладу освіти.

Етапи проведення конкурсу:

- затвердження складу конкурсної комісії;

- оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

- прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

- перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

- допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

- ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу, проведення претендентом відкритої публічної презентації плану розвитку закладу загальної середньої освіти;

- проведення конкурсного відбору;

- визначення переможця конкурсу;

- оприлюднення результатів конкурсу.

Конкурсна комісія

з 01.08.2018р. по 08.08.2018р. за адресою:

с. Чмирівка, вул.. Повітрянофлотська, 52А,  тел.. 9-53-18

проводить 1-2 етапи конкурсу відповідно до Положення.

Контактна особа, яка надає додаткову інформацію: головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту – Тонконогова А.А. 0663350694.

НАКАЗ про оголошення конкурсу

НАКАЗ про затвердження складу конкурсної комісії