04.08.2018 року був проведений суботник з ініціативною жіночою групою ""Women May"

Дата: 07.08.2018 15:33

Ініціативною жіночою групою ""Women May" був проведений суботник щодо облаштування майданчика "Вільний простір" де були встановлені додаткові вуличні тренажери та вуличний тенісний стіл,які придбані Чмирівською сільською радою як додатковий бонус ініціативній групі за залучення коштів міжнародної технічної допомоги на розвиток громади. В заході прийняли участь 20 небайдужих мешканців, які дбають про благоустрій громади. Спільними зусиллями були встановлені тренажери та стіл, наведений порядок у альтанці та на майданчику, прополоті та политі квітники, знищені бур'яни, в тому числі і шкідлива амброзія. Майданчик оновлений і чистий. Будь ласка, односельчани, бережіть те, що ми вже маємо, поважайте труд односельців та приеднуйтесь до подібних заходів. Добробут громади у Ваших руках.