Гості із Сумської області завітали до Чмирівської громади

Дата: 12.09.2018 12:42

11 вересня 2018 року Чмирівська громада вітала у себе гостей із Сумської області.

Цими погожими осінніми днями представники органів державної влади та місцевого самоврядування з Сумщини перебувають з обмінним візитом на території Луганської області. Цю поїздку організовано завдяки ПРООН  у рамках програми підтримки децентралізації в Україні. В програмі візиту було заплановано відвідання Чмирівського ЦНАПУ об’єднаної громади. Але після відвідання центру адмінпослуг в учасників  візиту виникло багато запитань - про об’єднану громаду, про процес об’єднання, становлення, розвиток та перспективи. Оскільки серед гостей були як представники ОТГ, так і тих сільських рад, які тільки роздумують щодо своїх перспектив в ОТГ,  керівництво громади люб’язно відповіло на всі запитання, що цікавили гостей та, за нагоди, поцікавилися їх успіхами в процесі децентралізації.Вважаємо дуже корисними такі обмінні візити, адже вони об’єднують Україну. З цим погодилися і гості, які зізналися, що їхали з острахом на Луганщину, заспокоюють своїх рідних по телефону та розповідають, що тут живуть такі ж люди як і вони, з тими ж проблемами та бажаннями та ще й до речі розмовляють українською мовою ( хоча це не  так важливо).