Фестиваль "Люблю тебе, моє село!" у селі Бутове.

Дата: 04.10.2018 12:35

В Бутово 30 вересня відбувся фестиваль "Люблю тебе, моє село!", присвячений Дню села. Тут веселилися не тільки жителі сіл Бутово і Піщане, а й усієї Чмирівскої громади, для яких організували підвезення. Почався День села біля Бутівської школи з поздоровлень представників громади і району, а також турніру з міні-футболу. Після цього фестиваль перемістився в Бутовський клуб, де пройшов святковий концерт, змагання між сім'ями громади "Свято сім'ї" і вечірка для дітей від молодіжної ради Чмирівскої ОТГ "Моркв'яна мультляндія" у фотозоні в морквяному стилі. Біля клубу відбувся осінній ярмарок, де можна було купити що-небудь смачненьке, і дегустація польової каші від організаторів.