День похилого віку

Дата: 05.10.2018 10:59

В Україні щорічно, відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004, 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку і День Ветерана.

Особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у світі нині - понад 629 мільйонів, тобто майже кожна десята людина на Землі. До 2050 року число їх у багатьох розвинених країнах збільшиться вдвічі, а загальна кількість складе 2 мільярди осіб.

За даними Держкомстату України, кожен 5 мешканець – це особа похилого віку, шоста їх частина - самотні люди, яким особливо потрібні увага  та піклування.

Чмирівська сільська рада та КУ «Центр надання соціальних послуг»  долучилися до привітань  з Міжнародним  днем  похилого віку та Днем  Ветерана. На обслуговуванні  КУ «ЦСП»  знаходяться 23 одинокі особи похилого віку та ветерани праці, яким напередодні свята соціальні  працівники вручили харчові набори, що  були придбані за кошти  Жученко Миколи Михайловича.