ПРООН продовжує підтримувати новостворені ЦНАПи.

У рамках програми ПРООН «Відновлення і розбудова миру» та за фінансової підтримки Європейського Союзу Чмирівський центр надання адміністративних послуг отримав спеціалізоване обладнання для  надання послуг за межами основного приміщення. Обладнання складається з  комплекту  сучасної портативної техніки, яка вміщується в компактний металевий кейс. У ньому - ноутбук, портативні сканер та принтер, 3G USB модем для доступу до Інтернету, акумулятор та веб-камера, пристрій для зчитування інформації з паспортів з електронним безконтактним носієм (ІД-карток). Дане обладнання сьогодні 18 жовтня 2018 року, люб’язно передав співробітникам ЦНАПу координатор Проекту  Анатолій Молошний.  Відтепер мешканці громади, які за станом здоров’я та з інших поважних причин не в змозі самостійно відвідати Центр надання адміністративних послуг, зможуть отримати якісний сервіс удома.  За допомогою цього обладання спеціалісти ЦНАПу також зможуть надави адміністративні послуги й сусіднім громадам на умовах міжмуніципального співробітництва. Зокрема  про таке співробітництво ведуться перемовини з сусідньою  Веселівською громадою.